Reklam Alanı


Eren Bakıcı Hayatı, Biyografisi, Hakkında Herşey

Eren Bakıcı haberleri ve güncel son dakika gelişmeleri, Eren Bakıcı ile ilgili tüm video, fotoğraf ve haberler GrupHepsi Gen Tr'de;

Eren Bakıcı haberleri ve güncel son dakika gelişmeleri, Eren Bakıcı ile ilgili tüm video, fotoğraf ve haberler GrupHepsi Gen Tr'de.
Eren Bakıcı, (d. 18 Mayıs 1984, İstanbul) Grup Hepsi üyesi müzisyen, dansçı ve oyuncu.
Orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Altı yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda rol aldı.
Londra'da Urdang Dans Akedemisinde ve Budapeşte Dans okulunda eğitim almıştır. Dans@ grubu ile Türkiye'yi Çin'de temsil etti. Reklam jingle’ları seslendirdi. Yıldızların Altında müzikalinde oynadı. Michael Jackson ve Britney Spears gibi sanatçılarla çalışan Selahattin Kara ile çalışmaktadır. 2005 yılında arkadaşlarıyla Hepsi grubunu kurdular. 2006 yılında Pepsi sponsorluğunda Sezen Aksu ile Türkiye turnesine çıktı. 2007 ve 2008'de 2 sezon süren Hepsi 1 dizisinde Eren'i canlandırdı. Bu oyunculuk deneyiminin yanında Avrupa yakası ve Benim Annem Bir Melek gibi dizilerde konuk oyuncu oldu. Kısık Ateşte 15 Dakika filminde Ceylan'ı canlandırdı. Eren, 2011 yılının sonlarına doğru Kral POP 'la Türkiye turnesine çıktı.

Hiç yorum yok